KAYMAKAMIMIZ A. ATAKAN ATASOY,  BERABERİNDEKİ KURUM AMİRLERİ İLE BİRLİKTE EYCE BALIKÇILIK ÜRÜNLERİ İŞLETME TESİSİNE ZİYARETTE BULUNDU.
 
 
        
İlçemiz Camikebir Mahellesi Zafer Yolu Caddesi Otogaz arkasında yapım çalışması devam etmekte olan Eyce Balıkçılık Ürünleri İşleme Tesisini İlçemiz Kaymakamı Abdullah Atakan ATASOY ve beraberindeki kurum amirleri ile birlikte ziyarette bulundu.
 
İnşaat çalışması büyük ölçüde tamamlanan tesisin önümüzdeki 15 gun içerisinde tamamen bitirilerek faaliyete hazır hale gelmesi planlanmakta,
Bölgemizin en büyük su ürünleri işleme tesisi olma özelliğine sahip olacak işletme, günlük 150.000 kg balık şoklama (-40) ve 3.200.000 kg soğuk muhafaza kapasitesine sahiptir
Aynca işletmeye ait balık avlama gemisi ve nakliye için frigofrik araçları mevcut olup,  balık avlandıktan sonra soğuk zincir kırılmadan işleme tesisine kadar gelecek olan ürünlerin piyasanın isteğine göre kasalarda veya direk tüketiciye ulaşacak şekilde 1 kg'lık ambalajlarda piyasaya sürülecek. İşletme bu ürünleri için marka tescili ettiğini de beyan etmiştir.
İşletme tam kapasite faaliyete geçtiğinde yaklaşık 40 civarında personel çalıştıracak olup İlçemiz, için bir istihdam kapısı olacak ve işletmenin faaliyete geçmesi ile tüketicilerimiz sadece balığı bol olduğu zamanlarda değil her zaman tüketebilecekler.
 
İşletmeyi ve kapasitesini olumlu bulan Kaymakamımız Abdullah Atakan ATASOY; İşletmenin bölgemiz için hayırlı olmasını dileyerek bir an önce faaliyete geçmeleri için iyi dileklerini ifade etti.