KAYMAKAMIMIZ A. ATAKAN ATASOY KÖY ZİYARETLERİNDE BULUNDU.
 
 
 
 
 
        Kaymakamımız A. Atakan ATASOY , İlçe Yazı İşleri ve Birlik Müdürü Akif ESGEL ile birlikte  yapımı devam eden  Güde, Evrenye, Çamdalı,  Kuzluk Köy yollarımızla birlikte Evrenye köyüzde devam etmekte olan dere ıslah çalışmasında incelemelerde bulundu. Vatandaşlar Kaymakamımıza köy yollarının yapılmasından dolayı duydukları memnuniyeti ilettiler.
      Ayrıca Evrenye Köyünde kurulan köy pazarında incelemelerde bulunarak vatandaşlarımızla   ile sohbet ederek sıkıntılarını dinledi. 
      Ardından Korupınar köyüne geçen Kaymakamımız  İlçe Yazı İşleri Müdürü Akif ESGEL, İlçe Özel İdare Müdürü Tuncay SÖNMEZIŞIK, İlçe Emniyet Müdür V. Emre YENER, İlçe Jandarma Komutanı Tğm. Muzaffer YEŞİLYURT, İlçe Müfütüsü Abdullah BORA,İlçe Tarım Müdür V. Yusuf BİRDEN, İlçe Milli Eğitim Müdür V. Cihan AKTAŞ, Veteriner Hekim Salih ELİDOLU ve Ziraat Odası Başkanı Suat BALABAN ile birlikte fındık hasatına katıldı.Fındık hasatının çiftçilerimize hayırlı ve bereketli olmasını dileyen Kaymakamımız Cuma namazının ardından vatandaşlarımızla sohbette bulundu.