2017 YILI  STABİLİZE  YAPIMINA SÖZ VERDİĞİMİZ GÖKBEL VE YEŞİLÖZ KÖYLERİMİZİN 4,5 KM LİK İLK KISMI OLAN GÖKBEL KÖYÜMÜZÜN STABİLİZE ÇALIŞMASI İL ÖZEL İDARESİNDEN GELEN 7 KAMYON VE KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİNE AİT 2 KAMYON OLMAK ÜZERE TOPLAM 9 KAMYONLA   ÇALIŞMASI TAMAMLANDI.
        KAYMAKAMIMIZ A. ATAKAN ATASOY, JANDARMA KOMUTANI MUZAFFER YEŞİLYURT, EMNİYET MÜDÜR V. TAYFUN BÜLBÜL, YAZI İŞLERİ VE BİRLİK MÜDÜRÜ AKİF ESGEL, İLÇE ÖZEL İDARE MÜDÜRÜ TUNCAY SÖZMEZIŞIK İLE BİRLİKTE ÇALIŞANLARIMIZLA İLÇE ÖZEL İDARE ŞANTİYEMİZDE HAZIRLANAN YEMEKTE BİRARAYA GELDİ VE YOLLARIN TAMAMLANMASINDAN DOLAYI ÇALIŞAN EKİP PERSONELİNE AYRI AYRI TEŞEKKÜR ETTİ.
 
     KAYMAKAMIMIZ A. ATAKAN ATASOY KAMYONLARIN TAHSİSİNİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNDE KATKILARINDAN DOLAYI SAYIN VALİMİZ YAŞAR KARADENİZ' E ŞÜKRANLARINI ARZ ETTİ. AYRICA İL ÖZEL İDARE GENEL SEKRETERİ ZAFER KARAHASAN' A DA TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ.
   ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA BAŞINDA DA YEŞİLÖZ KÖYÜ YOLUNUN STABLİZE YAPIMININ TAMAMLANACAĞINI  BELİRTEN KAYMAKAMIMIZ, GÖKBEL VE YEŞİLÖZ YOLUNUN İLÇEMİZE VE KÖY HALKIMIZA HAYIRLI UĞURLU OLMASINI VE KAZASIZ BELASIZ KULLANILMASINI DİLEDİ.